Yetişkin Hobi Resim Kursu

Online Yetişkin Hobi Resim Kursu

Dersler haftada 1 gün 1 saat şeklindedir

Dersler kişiye özel birebir tek kişiliktir

Ders saat ücreti 75 tl İsteğe göre saatter arttırılabilir

Ders gün ve saatleri karşılıklı olarak belirlenir

Dersler İsteğe bağlı online veya çekmeköy resim atölyemizde verilir atölye ücretlerimiz farklıdır.

Online dersler skype üzerinden verilmektedir.

Yetişkin Hobi Resim Kursu

Hayatlarının çeşitli evrelerinde resim yapan, fakat eksikliklerini hissedip, resmi öğrenerek uygulamak isteyen veya kalemi hiç eline almamış kişiler, sizleri bekliyoruz.

Fırçayı boyalara batırma veya hayatı renklerden uzak bir şekilde ifade etmenin zevkini yaşayın.Resim aşkı, İçinizde bir ukte olarak kalmasın, içinizdeki sanatçıyı yeteneğinizi ortaya çıkarın.

Bireyin taleplerine uygun olarak; 

Temel resim tekniklerinin öğrenilmesi.

Bunların yanında karakalem, pastel boya, sulu boya, aquarel (Su bazlı) boya kalemi gibi farklı malzemelerle resmi uygulayabilme.

Bireyin talepleri doğrultusunda ders konularını belirleyerek özel ders alabilme imkanı.

Online Yetişkin Resim Kursu İçin Tıklayın

Yorum (3)
Güler Yıldız
2021-05-17 14:59:05

Online resim kursunuza yazildim,site sahibi Gül hanim cok iyi ders veriyor,1 saatlik ders 15 dk gibi hizli geciyor,keske saatleriniz kisitli olmassa ust uste 2 saat alabilseydim.Haftada iki ders alacagim gibi bana 1 ders maalesef yetmiyor, sizi tanimak cok guzel bir duygu tesekkurler ressamanne.

Serpil avcı
2021-05-15 16:32:37

Antalyadan online resim kursunuza katiliyorum cok memnunum.Gül ogretmen harika daha once cok yerden resim dersi aldim ama hic bu sekilde bir sistemle ders anlatimi gormedim cok tesekkurler ressamanne.

Leyla aksun
2021-04-28 12:16:50

Ressamanne Gül ögretmenim iyiki sizi tanimisim daha önce birkac siteden hobi resim dersleri aldim yalniz ekranda gorsele bakarak resimleri boyardim ama sizin teknik ve anlatim tarzınız muhabbetiniz ressamlığınız tarifsiz ders anlatımınız cok güzel sizinle yıllarca devam etmek istiyorum iyiki sizi tanımışım cok tesekkurler.Mersinden selamlar

Yorum Yap