Hakkımızda

Hakkımızda

Yaşanan pandemi Covid 19 nedeniyle atölye ortamında resim derslerinin kısıtlı yapılması nedeniyle öğrenci ve velilerinin isteği doğrultusunda 2020 Yılı itibari ile online ders vermek amacıyla ilk olarak www.resimsanatkursu.com kurulmuş olup ardından 2021 www.ressamanne.com ve 2022 www.onlineresimkursu.net internet sitesi kurulmuş olup Dünya Çapında Online Resim Dersleri Verilmeye Başlanmıştır.

Ressam-Öğretmen

Ressam Öğretmen ve ayrıca bir anne :)

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim İş Öğretmeni Mezunu Ressam Öğretmen Marmara Üniversitesinden Pedagojik Formasyon Eğitimi Almış Alanında Deneyimli Güzel Sanatlar Fakültelerine Sayısız Öğrenciler Kazandırmış Öğretmenden Atölye ve Online Resim Dersleri.

 

İnstagram Hesaplarımız; 

Ressam.anne

Resimsanatkursu

Online.resim.kursu

Tasdelenresimkursu

Cekmekoyresimkursu

Guzel.sanatlar.resim.kursu

Bilsemresimkursuonline

Resim kursu atölyesinde hangi il ve ilçede ders veriyorsunuz?

İstanbul ili Çekmeköy bölgesinde resim kursu atölyesinde ders vermekteyiz.Ayrıca yakın komşu ilçelerden Kadıköy,Ümraniye,Sancaktepe,Beykoz ve Şile ilçeleride bize yakın olduğundan bu ilçelerdende gelip resim dersi alan öğrencilerimiz vardır.

Online resim dersi alabilirmiyim?

Tabiki online resim dersi alabilirsiniz.Dünyanın neresinde olursanız olun internetiniz ve bir bilgisayar,lattop,tablet veya telefon ile bizimle uygulama üzerinden canlı bağlantı sağlayarak online resim kursu alabilirsiniz.

Resim Kursu Dersi alan öğrencileriniz ağırlıklı olarak hangi ülkeden?

Öğrencilerimizin çoğu Türkiyeden online ve atölyede resim kursu derslerine katılmaktadır.Ayrıca Avrupa Ülkelerinden Fransa,Almanya,İngiltere ve Amerika birleşik devletleri (ABD) Online resim kursu derslerine katılmaktadırlar.Hedefimiz tüm dünya ülkelerine resim dersini sevdirmek başarılı öğrenciler yetiştirmektir.

Sadece çocuklaramı resim dersi veriyorsunuz?

Hayır çocuk,yetişkin,kadın ve erkek fark etmeksizin resim kursuna ilgi duyan herkese resim dersi vermekteyiz.

Yaş sınırınız varmı kaç yaşa kadar resim dersi veriyorsunuz?

7'den 70'e kadar hem özel,hemde grup resim dersini bölgeye yakın olanlara resim atölyesinde uzak olanlarada online resim dersi olarak vermekteyiz.